Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Moda na Wyjście. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Moda na Wyjście

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Moda na Wyjście"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Moda na Wyjście"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoi przyjeciele już nie mogą się doczekać, aby udać się na wiekie Wyjście. Jest week-end i mają ochotę na imprezkę! Postaraj się o odpowiednie ubrania na tę okazję. Dziewczyny maja ochotę na piękną fryzurę, cudowny makijaż i kolorowe paznokcie. Nie zapomnij też wyszukać dla nich pasujące pierścionki. Chłopcy chcieliby mieć piękną twarz i odpowiedni kolorek. Włoż na nich na koniec piękne stroje i zobacz dokąd się tego wieczora udadzą. Czy to będzie klub, pub czy restauracja? Twoi przyjaciele mogą być tak duzi jak Ty zdecydujesz. Możesz również za pomocą balonów i lamp udekorować tło.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę w ubieranie, skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/tessa_party_friends.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Moda na Wyjście Little Game