Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Miły Konik-Pony Bella. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Miły Konik-Pony Bella

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Miły Konik-Pony Bella"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Miły Konik-Pony Bella"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze masz zająć się małym konikiem pony. Ma on na imię Bella. Bella bardzo chciałaby zostać gwiazdą w cyrku, ale to nie zawsze jest możliwe kiedy się jest tak małym. Czasem Bella jest smutna i ogarnia ją lęk. Zadbaj w takim momencie o to, aby poczuła się znów szczęśliwa. Możesz tego dokonać podając jej smaczne kąski lub ją głaskając. Kiedy Bella będzie czuła się bezpiecznie i będzie zadowolona, będzie można ją ubrać i wystroić. Możesz również umyć i uczesać włosy Belli. Kiedy dokonasz tego wszystkiego, Bella będzie gotowa na występ w cyrku. Publiczność, która przyszła na pokaz na pewno będzie zadowolona i pełna podziwu, że konik tak pięknie wygląda!

Sterowanie grą

W tę grę w opiekowanie się konikiem pony zagrasz za pomocą myszki

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/pony_bella.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Miły Konik-Pony Bella Little Game