Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Maluszki - Chłopcy. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Maluszki - Chłopcy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Maluszki - Chłopcy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Maluszki - Chłopcy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze będziesz opiekować się miłym maluszkiem - chłopcem. Ten chłopiec bawi się w ogródku. Pozwól chłopcu pobawić się z pieskiem, niech pójdzie spać kiedy będzie zmęczony i daj mu jeść, kiedy będzie głodny. Kiedy się wybrudzi umyj go itd. Kiedy kliknie się na maluszka będzie można zobaczyć czy jest zdrowy i zadowolony. Dobrze się nim opiekując będzie można zarobić pieniądze, za które z kolei można kupić różne, potrzebne rzeczy. W ten sposób czyniąc z dziecka najszczęśliwszego malucha na świecie. Gra ta składa się z trzech poziomów. Na poziomie drugim i dalszych jest więcej dzieci, którymi trzeba się zająć i wiemy, że to potrafisz!

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę w opiekowanie się maluszkami za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/my-sweet-baby-boy-3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Maluszki - Chłopcy Little Game