Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mała Księżniczka. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Mała Księżniczka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Mała Księżniczka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Mała Księżniczka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Była sobie raz Mała Księżniczka. Mieszkała w dalekim kraju, gdzie zawsze świeci słońce. W kraju, w którym zawsze można przyjemnie się bawić. Księżniczka mieszka w pięknym zamku. Ma w nim swój pokój z szafą pełną pięknych ubrań. Ma wielką ochotę pójść na spacer z przyjacielem, Małym Księciem. Ale co ma na siebie włożyć? I jaką ma zrobić sobie fryzurę? Ach, Księżniczka jest jeszcze mała, czy możesz jej troszkę pomóc? Wybierz jej ubrania, biżuterię, koronę lub tiarę, makijaż, fryzurę i tak dalej. Z Twoją pomocą na pewno wszystko się uda. Księżniczka się uśmiecha i jest zadowolona z pomocy!

Sterowanie grą

W tę grę dla księżniczek możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/littleprincess.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mała Księżniczka Little Game