Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Księżniczkowe Kolorowanki. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Księżniczkowe Kolorowanki

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Księżniczkowe Kolorowanki"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Księżniczkowe Kolorowanki"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W kraju daleko stąd mieszka księżniczka. Miszka ona na zamku i jest otoczona motylami i różami. Codziennie nosi piękne stroje: długie suknie i koronę. Jedynie czego brakuje w tym bajkowym świecie to kolory. Dlatego czekają już na Ciebie pędzelki i kredki, aby gra nabrała najpiękniejszych barw! Możesz wybrać ze 100 pięknych kolorów. Jeżeli zechcesz coś zmienić, to nie problem. Gumka 'na linii' potrafi w mgnieniu oka odkolorować pokolorowane! Wyślij do Twoich przyjaciół najpiękniejszy malunek lub wydrukuj go i ozdób ścianę w Twoim pokoju!

Sterowanie grą

Skorzystaj z myszki grając w tę kolorowankę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/happyprincesscoloring.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Księżniczkowe Kolorowanki Little Game