Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Księżniczka Tessa. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Księżniczka Tessa

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Księżniczka Tessa"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Księżniczka Tessa"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kolejny odcinek serii o Tessie! Tessa i Tom zostali zaproszeni na elegancki bal w zamku. Oczywiście Tessa chce wyglądać szałowo na balu. Czy pomożesz jej wybrać idealny makijaż oraz fryzurę, która zachwyci zgromadzonych gości. Klasycznie i elegancko, czy może coś trendy? Decyzja należy do Ciebie! Z odrobiną makijażu możesz upiększyć jej twarz. Masz również do wyboru kilka kolorów szkieł kontaktowych, które nadadzą jej twarzy, nowy, niesamowity wygląd. Po skończonym makijażu czas na dobranie sukni balowej. Czy wybierzesz romantyczny róż, czy raczej klasyczną niebiesko-purpurową suknię? Wypróbuj je wszystkie i sprawdź, która pasuje najlepiej! Następnie możesz wybrać odpowiednie tło dla Tessy i Toma. Baw się dobrze!

Sterowanie grą

Do gry w przebieranie Tessy używaj myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/princes_tessa.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Księżniczka Tessa Little Game