Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Księżniczka Tessa. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Księżniczka Tessa


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kolejny odcinek serii o Tessie! Tessa i Tom zostali zaproszeni na elegancki bal w zamku. Oczywiście Tessa chce wyglądać szałowo na balu. Czy pomożesz jej wybrać idealny makijaż oraz fryzurę, która zachwyci zgromadzonych gości. Klasycznie i elegancko, czy może coś trendy? Decyzja należy do Ciebie! Z odrobiną makijażu możesz upiększyć jej twarz. Masz również do wyboru kilka kolorów szkieł kontaktowych, które nadadzą jej twarzy, nowy, niesamowity wygląd. Po skończonym makijażu czas na dobranie sukni balowej. Czy wybierzesz romantyczny róż, czy raczej klasyczną niebiesko-purpurową suknię? Wypróbuj je wszystkie i sprawdź, która pasuje najlepiej! Następnie możesz wybrać odpowiednie tło dla Tessy i Toma. Baw się dobrze!

Sterowanie grą

Do gry w przebieranie Tessy używaj myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/princes_tessa.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Księżniczka Tessa Little Game