Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Księżniczka Ariel. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Księżniczka Ariel

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Księżniczka Ariel"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Księżniczka Ariel"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To gra-zabawa w księżniczkę Ariel.Kiedyś mieszkała ona w morzu, ale pewnego dnia zakochała się w księciu. On również się w niej zakochał. Dzięki czarom jej rybi ogon zamienił się w nogi. Księżniczka zamieszkała z księciem w zamku, ale od czasu do czasu tęskni za morzem, gdzie mieszkała z rybkami. W tej grze możesz Ariel przygotować na wspaniały bal, pięknie ją ubierając, tak aby była najpiękniejsza. Możesz ją też zamienić w Syrenkę i pozwolić pływać w morzu, razem z kolorową rybką, którą także możesz pięknie przyozdobić.

Sterowanie grą

W tę grę-zabawę z księżniczką możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/dress_up_ariel.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Księżniczka Ariel Little Game