Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kalifornijska Moda. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Kalifornijska Moda


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zagraj w te ciekawą grę, w której chodzi o robienie makijażu, strojenie, ozdabianie, rozwiązywanie puzzli, fotografowanie i opiekę. Irena i jej piesek Bobo nauczą Cię jak żyć w słonecznej Kaliforni. Jakże wspaniale jest tam mieszkać! Każdego dnia jest piękna, słoneczna pogoda, więc możesz bez wahania wybrać lekkie ubrania dla Ireny. Można tam znaleźć najpiękniejsze plaże, porty, baseny gdzie Irena może pokazać się w letnich strojach. Zrób aparatem zdjęcia najpiękniejszych kreacji i wyślij je do przyjaciół i znajomych , albo umieść w albumie do zdjęć. Masz również możliwość zmiany podług i ścian w apartamencie Ireny. Nie zapomnisz od czasu do czasu podlać kwiaty, które znajdziesz w jej mieszkaniu? Bobo na pewno będzie szczęśliwy jeśli od czasu do czasu się z nim pobawisz!

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę w modę za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/CaliforniaGirl_v04_secure.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kalifornijska Moda Little Game