Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jesienna Kolekcja 2009. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Jesienna Kolekcja 2009


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wielkie marki jak Valentino, Ralf Lauren i Chanel wypuściły na rynek swoją nową kolekcję jesienną 2009. Styl taki jak Rock'n Roll, wypchane ramiona jak w latach osiemdziesiątych i Rococco są znów do zobaczenia w najnowszych kolekcjach tego sezonu. Czarny kolor, złoto i brokat są tej jesieni najmodniejszymi elemantami. Jasper, Sophine i Mary są trzema pięknymi modelami, które podpisały właśnie kontrakt i dziś wieczorem wystąpią na pokazie kolekcji najnowszej mody na 2009. Za kulisami jest tyle pięknych ubrań, że modele nie wiedzą w końcu co mają wybrać. Modele te potrzebują kogoś kto jest inteligentny i świadomy mody, a taką osobą jesteś Ty! Czy możesz im pomóc w wyborze strojów? Zadbaj o to, aby tego wieczoru cała trójka wyglądała przewspaniale na wybiegu_. dużo przyjemności!!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/2009-fall-styling-show.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jesienna Kolekcja 2009 Little Game