Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Imprezowe Dłonie. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Imprezowe Dłonie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Imprezowe Dłonie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Imprezowe Dłonie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Te dwie przyjaciółki otrzymały zaproszenie na przyjęcie. Stroje już mają ale ich dłonie nie są jeszcze zadbane i nie wyglądają siątecznie. Razem przeglądają album w poszukiwaniu pomysłów. Zabacz czy mogłabyś im w tym pomóc! Podobają Ci się długie paznokcie, czy może krótkie, o żywych kolorach czy romantyczne w kolorze pastelowym z perełkami? Teraz jeszcze kilka kolorowych bransoletek i dłonie wyglądają dużo lepiej! Po wypróbowaniu różnych wariantów, przyjęcie może się zaczynać! Ta gra ma dwie możliwości: wariant 'free model' oraz 'challenge model'. Dużo przyjemności w zabawie!

Sterowanie grą

W tę modną grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/happy_party_nails.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Imprezowe Dłonie Little Game