Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Flirtująca Księżniczka. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Flirtująca Księżniczka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Flirtująca Księżniczka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Flirtująca Księżniczka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Piękna Księżniczka jest zaproszona na wspaniały bal w zamku. Na balu jest wielu pięknych młodych Księciów, których Księżniczka chciałaby sobą zauroczyć. Ale ma dużą konkurencję ze strony innych Księżniczek. Pomóż jej porwać serca Księciów! Aby chodzili za nią jak cień. Uważaj jednak na czarownicę. Potrafi ona zaczarować Księciów i może nawet zamienić piękną Księżniczkę w królika. W zamku możesz tańczyć na różnych poziomach. Zwracaj uwagę na czas i poziom energii na wskaźniku: jeśli się spóźnisz lub skończy Ci się energia, będzie trzeba zaczynać od nowa...

Sterowanie grą

W tę grę flirtowanie Księżniczki zagrasz za pomocą myszki

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/princess_kissing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Flirtująca Księżniczka Little Game