Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Flirtowanie w Śniegu. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Flirtowanie w Śniegu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Flirtowanie w Śniegu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Flirtowanie w Śniegu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jest zima. Cóż za wspaniała pora roku! Na powietrzu, w zimowym, bajkowym świecie z przemiłą osobą i do tego flirty i pocałunki! Ta para jest bardzo w sobie zakochana, ale inni nie mogą się o tym dowiedzieć. Więc próbują się pocałować kiedy nikt nie patrzy. Kiedy ktoś przyłapie ich na całowaniu będzie trzeba zacząć poziom od początku. Na pierwszym poziomie para jest na nartach. Na poziomie drugim lepią razem bałwana i próbują jak najczęściej się pocałować. Również na poziomie trzecim, kiedy para jeździ na łyżwach sypią się iskry! Podobnie jak na ostatnim poziomie. Tutaj siedzi nasza para w lodowym barze, brrr, ależ zimno. Ale im zimno nie przeszkadza, na to są za bardzo zakochani! Dużo przyjemności w zimowej scenerii i w tej gierce we flirtowanie.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę ;miłosną' grę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/keep_kissing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Flirtowanie w Śniegu Little Game