Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Domek Karłów. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Domek Karłów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Domek Karłów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Domek Karłów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ukryte głęboko w wielkim, zielonym lesie znajdują się domki karłów. Mieszkają one w pięknych grzybowych domkach. Czy możesz im pomóc w znalezieniu pięknych mebelków i urządzeniu ich mieszkanek? Wiem, że na pewno uda Ci się przepięknie umeblować ten domek rodzinki karłów. Tak pięknie, że samemu zachce się tam zamieszkać. Ta gra posiada przycisk 'save'. Jeżeli zachowasz grę, będzie można ją kontynuować w innym momencie.

Sterowanie grą

W tę grę-urządzanie domku karłów możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/girl_games/dwarfs-home.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Domek Karłów Little Game