Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Domek Karłów w Śniegu. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Domek Karłów w Śniegu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Domek Karłów w Śniegu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Domek Karłów w Śniegu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej wiosce karłów domki stoją do połowy zakopane pod grubą warstwą śniegu. Jest zima, na zewnątrz jest mroźno. W domkach karłów jest przyjemnie i wesoło. Karłów jest wiele i dobrze im ze sobą. Poszukaj dla każdego karła krzesełko i postaw na stole ciastka i inne pyszności! Jeśli w sypialni będzie dosyć łóżek wszyscy będą mogli zostać i nie będzie potrzeby przedzierania się przez zimny krajobraz. Chcąc zachować tę grę musisz kliknąć na Save: dzięki temu następnym razem będziesz mieć możliwość kontynuacji gry.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę zimową grę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/dwarfs_winterhome.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Domek Karłów w Śniegu Little Game