Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Castle Restaurant. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Castle Restaurant

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Castle Restaurant"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Castle Restaurant"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
Najlepsze wyniki
Osiągnąłeś najlepszy wynik
ale nie jesteś
zalogowany... lub zarejestruj bezpłatnie, aby zapisać swój najlepszy wynik!
Nie ma jeszcze najlepszych wyników tej gry!
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy Tobie również sprawiło wiele przyjemności w granie w naszą grę 'Hotel Castle'? W niej Manuela i Melvin kupili stary zamek, który wyremontowali i stworzyli piękny hotel. Kiedy hotel zaczął przynosić zyski dobudowali również resort wellness, który również okazał się wielkim sukcesem. Manuela i Melvin to przedsiębiorcy na całego i skoro tylko widzą, że coś przynosi zyski, próbują rozszerzyć działalność. Stąd też przyszło im na myśl, aby otworzyć nową restaurację. Również restauracja zaczyna szybko przynosić zyski i jest często odwiedzana przez gości hotelu czy resortu. Czy możesz pomóc w obsłudze gości? Pomoc bardzo się przyda, bo Manuela i Melvin oczekują dziecka. Podejmij wyzwanie i wykonuj swe zadania jak najlepiej w tej zamkowej restauracji. Możesz doprowadzić gości do ich stolika, przyjąć zamówienie i przygotować dla nich dania. Im więcej pieniędzy zarobisz tym więcej możliwości pięknego wykończenia wnętrz, przyjęcia dodatkowego personelu i rozszerzenia działalności. Restauracja stanie się coraz bardziej popularna, a Manuelę i Melvina na koniec z dużą pompą odwiedzą specjalni goście. W tej grze możesz wykorzystywać mochi coins i dzięki nim kupić dodatkowe poziomy i dodatkowe itemy.

Sterowanie grą

W tę grę w obsługiwanie zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/castle-restaurant.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Castle Restaurant Little Game