Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Austriacka Tessa. Zagraj też w inną z gier Dla Dziewczyn na Multumgier !

Austriacka Tessa

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Austriacka Tessa"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Austriacka Tessa"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Dziś udamy się w austriackie góry i na śnieg! Zimą góry w Austrii pokryte są pięknym śniegiem. A w całym kraju jest masa szlaków narciarskich. Można tu poszaleć na snowboardzie lub na nartach. To takie wspaniałe! Sue już się cieszy i przygotowuje na zimowy wyjazd. Poszukaj dla niej odpowiednie narty lub deskę snowboardową i udaj się z nią na stok. Jest tyle śniegu, że można teżulepić z niego bałwana! Kiedy zrobi się zimno, można udać się do restauracji i napić gorącej czekolady. Wystrój pięknie Sue na te zimowe przygody, zrób jej odpowiedni makijaż i kiedy już wszystko będzie jak trzeba, zrób jej pamiątkowe zdjęcie.

Sterowanie grą

Zagraj w grę za pomocą myszki i ubierz pięknie Sue.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/sue_on_winter_vacation.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Austriacka Tessa Little Game